HJEMMET PÅ ALT.DK

Strikkeopskrifter

Den smukkeste frakke i bladmønster

Af Lana Grossa, 28. maj 2024

Strik selv: Den smukkeste WaveBag fra VesterbyCrea

Af Vesterbycrea, 22. maj 2024

Strik selv: Den smukkeste sweater fra VesterbyCrea

Af Vesterbycrea, 15. maj 2024

Strik selv: Den smarte Okapi Poncho fra Stine Radicke Knitwear Design

Af Stine Radicke Knitwear Design, 8. maj 2024

Find flere af Hjemmets opskrifter på alt.dk

Læs også om


Følg os på

Nyhedsbrev


Kontakt

Redaktionen


Marianne Gram

Ansvarshavende chefredaktør

marianne.gram@hjemmet.dk

Kathe Japp

Artikel- og brevkasseredaktør

japp@hjemmet.dk

Kimmie Prütz Petersen

Madredaktør

kimmie@hjemmet.dk

Görel Topp

Layoutchef

gorel.topp@egmont.com

Charlotte Raun

Marketingchef

charlotte.raun@egmont.com

Jeanette Vestergaard

Fiktionsredaktør

jeanette@hjemmet.dk

Kundeservice


Hjemmets forkontor

Læserkontakt og spørgsmål

Tlf.: 70 25 75 10 (Man.-fre. 9.00-12.00)

red@hjemmet.dk

 

 

Abonnementsafdelingen

På tlf. 70 20 31 00 ml. kl. 9 og 15.

Kvartalsabonnement koster 649,35 kr

Halv-årsabonnement 1.298,70 kr

Årsabonnement 2.597,40 kr

kontakt@mitblad.dk

 

 

Annonceafdelingen

Annoncesalg mv.

annoncesalg@egmontmagasiner.dk

storyhouseegmont.dk/media-kit

storyhouseegmont.dk/mediasales/contacts


Om Hjemmet

Hjemmet er Danmarks hyggeligste ugeblad med masser af underholdning for hele familien. Hver uge får du glade og hyggelige artikler, spændende romaner og noveller, et væld af lækre madopskrifter og populære brevkasser med svar fra Hjemmets dygtige fagfolk. Du kan også glæde dig til Danmarks bedste tv-blad og 24 sider kryds- og tværsopgaver.